Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w branży dronów dzięki DroneNews.pl | Kontakt: info@dronenews.pl

ParaZero Technologies i Misja Podnoszenia Standardów Bezpieczeństwa: Boaz Shetzer o Ewolucji Dronów

Boaz Shetzer, CEO ParaZero Technologies Ltd, podzielił się swoją wizją i innowacyjnym podejściem do bezpieczeństwa dronów podczas wywiadu udzielonego Thomasowi Warnerowi z Proactive. Firma, zajmująca się autonomicznymi systemami bezpieczeństwa spadochronowego, odgrywa kluczową rolę w rozwoju rynku bezzałogowych pojazdów powietrznych,  Shetzer podkreśla, że ich misją jest podniesienie standardów bezpieczeństwa w tej dynamicznie rozwijającej się branży.

 

Jednym z kluczowych produktów ParaZero jest system SafeAir, który szybko reaguje na awarie lotu, uruchamiając lekki spadochron i umożliwiając kontrolowany upadek. Zespół założycielski, złożony z ekspertów lotnictwa wojskowego, zdeterminowany jest w redukcji ryzyka operacyjnego i umożliwianiu zaawansowanych zastosowań dronów.

CEO  zdradził, że ParaZero planuje wprowadzenie nowego produktu, SmartAir Trinity, który integruje sztuczną inteligencję i zaawansowane sensory. Ta innowacyjna technologia pozwala na wykrywanie funkcji w czasie rzeczywistym, zwiększając świadomość przestrzenną i symulując zdolności podejmowania decyzji ludzkiego pilota.

 

Globalna obecność ParaZero i strategiczne partnerstwa w różnych częściach świata, w tym w Stanach Zjednoczonych, Europie, Ameryce Łacińskiej, Korei Południowej i Indiach, pozycjonują firmę jako lidera gotowego do znaczącego wkładu w rozwój sektora Urban Air Mobility. Shetzer szczególnie zaznaczył potencjał ekspansji w obszarze “taksówek powietrznych”, co odzwierciedla rosnący trend urbanizacji i potrzebę efektywnego transportu miejskiego.

Zobowiązanie ParaZero do najnowocześniejszej technologii, połączone z dbałością o bezpieczeństwo i strategicznymi partnerstwami, umacniają pozycję firmy jako czołowego gracza w kształtowaniu przyszłości rynku dronów. Ich zaawansowane rozwiązania wprowadzają innowacje, które nie tylko mogą zwiększyć bezpieczeństwo, ale także otwierają drzwi do nowych, zaawansowanych zastosowań w obszarze Urban Air Mobility. Czekamy na efekty ich pracy i będziemy obserwowali progres z wielkim entuzjazmem.

 

źródło:  Youtube.com(Proactive Investors),pixabay.com