Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w branży dronów dzięki DroneNews.pl | Kontakt: info@dronenews.pl

Wędkarstwo Przyszłości: Jak Dron FD3 Unosi Pasję na Wyższy Poziom

 

Dnia 20 grudnia 2023 roku, Urban Drones, lider w produkcji wodoodpornych i podwodnych dronów w Ameryce Północnej, wraz z SwellPro, uznawanym za najlepszego producenta wodoodpornych dronów na świecie, zaprezentowali światu innowacyjne rozwiązanie – FD3 Wodoodporny Dron do Wędkarstwa. To nie tylko kolejny model, to przełom w świecie wędkarstwa, łączący zaawansowaną technologię z dostępnością cenową, aby dostarczyć pasjonatom tej dziedziny niezapomniane doświadczenia.

 

To rozwiązanie to nie tylko narzędzie, to także towarzysz wędkarza, który otwiera nowe horyzonty i wprowadza doświadczenia, których dotąd można było jedynie marzyć.

 

 

FD3 Wodoodporny Dron do Wędkarstwa to odpowiedź na potrzeby zapalonych wędkarzy, oferując szereg funkcji, które sprawią, że łowienie ryb stanie się bardziej precyzyjne, łatwiejsze i pełne emocji.

 

Podwójne Zwolnienie Przynęt: Dzięki tej innowacyjnej funkcji dron pozwala na precyzyjne zrzuty dwóch przynęt o wadze do 1,8 kilograma, umożliwiając jeszcze bardziej zróżnicowane podejście do wędkowania.

Wodoodporność IP67:  został stworzony z myślą o trudnych warunkach w wodzie morskiej, dzięki czemu nie tylko przetrwa, ale także dostarczy niezawodność w każdej sytuacji.

Inteligentna Bateria z Systemem Wsuwania: Prosty w obsłudze system szybkiej wymiany baterii sprawia, że FD3 zawsze będzie gotowy do działania, umożliwiając dłuższe sesje wędkowania.

Precyzyjne Pozycjonowanie GPS: Dron wykorzystuje zaawansowany system GPS, który pozwala na precyzyjne lokalizowanie i powrót do ulubionych miejsc wędkowania, zwiększając szanse na sukces.

Automatyczny Powrót: Z funkcją automatycznego powrotu do punktu startowego, FD3 eliminuje ryzyko utraty drona, dając użytkownikom spokój umysłu.

Elementy Bezkorozyjne: Specjalnie zaprojektowane, by wytrzymać lądowanie w wodzie morskiej, FD3 posiada elementy odpornego na korozję, co zapewnia długotrwałą wydajność.

Funkcja Automatycznego Odwracania: W przypadku nieoczekiwanego przewrócenia na wodzie,  automatycznie odwróci się do pozycji prawidłowej, minimalizując ryzyko uszkodzeń.

Łatwość Użycia: Jako jedno z najprostszych do pilotowania urządzeń na rynku, FD3 sprawia, że nawet początkujący wędkarze mogą cieszyć się korzyściami zastosowania drona.

Wbudowany Monitor Wideo: Zaawansowana wersja FD3 posiada wbudowany monitor wideo na wodoodpornym pilocie zdalnego sterowania, zapewniając jeszcze lepszą kontrolę i wrażenia podczas wędkowania.

Jako ciekawostka cena wynosi ok.1599 USD za wersję podstawową i ok.1899 USD za zaawansowaną. Dzięki tym innowacjom firma utrzymuje pozycję lidera w dziedzinie dronów wodoodpornych i podwodnych, zapowiadając kolejne ekscytujące nowości. Życzymy powodzenia Urban Drones i SwellPro w dalszych pracach nad innowacyjnymi projektami, które przyczynią się do jeszcze większego rozwoju tej fascynującej technologii. Niech FD3 będzie jednym z wielu kamieni milowych na drodze do przyszłości wędkarstwa.

 

źródło: prweb.com,pixabay.com,youtube.com